Facebook
Promotraffic – marketing internetowy, pozycjonowanie stron wwww
Fundusze unijne
+48 512 044 729
PL EN

Marketing
automation

Jeśli ruch na Twojej stronie jest satysfakcjonujący - wykorzystaj to!
Twórz spersonalizowane kampanie dzięki marketing automation.

Marketing Automation to prowadzenie działań marketingowych z wykorzystaniem specjalnego oprogramowania usprawniającego procesy sprzedażowe. Dzięki stosowaniu takich platform jak SALESmanago można łatwo zarządzać kierunkiem, celem, czasem, koordynacją i treścią strategii marketingowych firmy w kontekście działań marketingowych i długoterminowych perspektyw.

 

W PromoTraffic pomożemy wdrożyć Ci system SALESmanago i skonfigurować go z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Twojej firmy, a także na bieżąco optymalizować jego działanie.

Opis narzędzia

SalesManago to narzędzie usprawniające pracę e-marketerów. Pozwala na identyfikację potencjalnych klientów pojawiających się na Twojej stronie i monitoring kontaktów z nimi. Sales manago to także wygodny system do zarządzania Twoją komunikacją z klientami oraz kampanie mailingowe jak i newsletter. Platforma ta umożliwia kreowanie dynamicznych treści na stronę www, mobile, czy profile social media.

Sales manago pozwala na wielokanałową personalizację działań marketingowych przeprowadzanych w czasie rzeczywistym.

System SALESmanago automatycznie gromadzi i przetwarza informacje związane z zachowaniem potencjalnych konsumentów na stronie. Na podstawie zebranych danych segmentuje aktualnych i potencjalnych klientów i realizuje automatyczne i personalizowane akcje w wybranych przez klienta kanałach marketingowych i sprzedażowych (np. e-mail marketing, remarketing, AdWords, dynamiczna personalizowana treść na stronie WWW, itd.). Dodatkowo system SalesManago pozwala na wygenerowanie szczegółowych raportów, dzięki którym możliwe jest tworzenie jeszcze bardziej skutecznych kampanii.

Korzyści

1
Dzięki ciasteczkom Cookie każdy, kto odwiedził Twoją stronę, jest monitorowany, kiedy pojawi się na niej ponownie.
2
Jedno z efektywniejszych narzędzi do prowadzenia zautomatyzowanej komunikacji mailowej z potencjalnymi klientami i fanami marki.
3
Możliwość wyświetlania automatycznie spersonalizowanej treści dynamicznej na Twojej stornie w postaci okienka pop-up potencjalnemu klientowi.
4
Narzędzie ułatwia prowadzenie działań marketingowych i umożliwia znaczne obniżenie kosztów dzięki automatyzacji procesów.

Zainteresuj swoją ofertą unikalnych klientów dzięki, treściom marketingowym 
dostosowanym do potrzeb każdego z nich!

Zapytaj o usługę Marketing automation

Pozostałe usługi