Facebook
Promotraffic – marketing internetowy, pozycjonowanie stron wwww
Fundusze unijne
+48 512 044 729
PL EN

Referencje

KIC INNOENERGY
Na PromoTraffic trafiliśmy z wyszukiwarki Partnerów Google w listopadzie 2013 roku. Można powiedzieć, że nasza współpraca rozwijała się stopniowo. Początkowo zleciliśmy przygotowanie międzynarodowej, targetowanej na ok. 50 krajów z całego świata kampanii Adwords w języku angielskim z jasno określonymi celami w postaci zdobycia leadów. Po kilku miesiącach w skutek przemyślanego i sprawnego wdrożenia oraz ciągłej optymalizacji udało się uzyskać finalnie 110% zrealizowanych celów w postaci leadów.

Marcin Misiewicz, CIO

PROMOHOLDING
PromoTraffic jako spółka odpowiedzialna za zwiększanie wartościowego ruchu na stronach internetowych swoich klientów oraz partnerów biznesowych z Promoholdingu opiekuje się 6 markami z branży reklamowej. Wskutek prowadzonych działań z obszaru SEO/SEM pozyskujemy nowych klientów oraz efektywniej realizujemy cele nam przez nich powierzone. Polecamy PromoTraffic i pracujących tam specjalistów, jako wiarygodnych partnerów w biznesie internetowym

Ryszard Chmura, Prezes Zarządu

BHP CENTER
Współpracujemy z PromoTraffic od początku istnienia spółki, czyli od ponad 2 lat. Przez ten okres zaufaliśmy certyfikowanym specjalistom w kwestii zwiększania ruchu organicznego na stronie BHP Center w Krakowie, Warszawie i Rzeszowie. Dzięki działaniom wdrożonym przez PromoTraffic z każdego zainwestowanego 1000zł w reklamę w internecie odnotowujemy 10 krotny zwrot w postaci sprzedaży naszych usług. Polecamy PromoTraffic jako sprawdzonego partnera w biznesie.

Ryszard Zając, Prezes Zarządu

DOM-BUD
Działania z zakresu kampanii efektywnościowych Adwords oraz SEO prowadzą dla nas specjaliści z PromoTraffic od czerwca 2012 roku. W skutek ich rekomendacji oraz wiedzy nasze inwestycje są widoczne w wyszukiwarce Google dla potencjalnych partnerów. Dzięki temu zwiększamy swoją szansę na konkurencyjnym rynku. Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na szersze spojrzenie na nasz biznes nie ograniczające się tylko do powierzonych realizacji usług. Polecamy PromoTraffic jako wiarygodnego partnera.

Tomasz Huczyński, Dyrektor Zarządzający

EMER GROUP
Wypromowanie nowej marki na rynku jaką jest Emergroup w wynikach organicznych wyszukiwania powierzyliśmy PromoTraffic na bazie dotychczasowych doświadczeń ze współpracy. Poprzez wybór sprawdzonych słów kluczowych, optymalizację serwisu oraz analitykę strona firmowa stopniowo pnie się do góry w wynikach wyszukiwania Google.

Piotr Mroczek, członek zarządu

ZIKO APTEKA
Współpraca opierająca się na doradztwie oraz wdrożeniach proponowanych oraz wykonywanych przez PromoTraffic przynosi mierzalne efekty. Nasza internetowa apteka systematycznie notuje coraz więcej wejść z wyszukiwarki Google co bezpośrednio przekłada się na realizację celów biznesowych na jakich nam zależy. Skutkiem jest powierzenie specjalistom z PromoTraffic drugiej, ważnej dla nas domeny do obsługi. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy PromoTraffic jako wiarygodnego partnera

Domika Zając, Dyrektor Marketingu

ELFA PHARM
Opiekę nad zwiększaniem ruchu organicznego oraz sprzedaży w naszym sklepie internetowym z kosmetykami naturalnymi powierzyliśmy specjalistom z PromoTraffic. Ich cierpliwość, determinacja oraz sugestie okazały się istotne podczas ustalania strategii budowania i wdrażania działań realnie przekładających się na zwiększanie odwiedzin z Google oraz finalnie sprzedaż

Dorota Topolska, Prezes Zarządu

TANIE ODŻYWKI
Dzięki działaniom optymalizacyjnym prowadzonym przez Promotraffic widoczność naszej firmy w wynikach wyszukiwarki Google znacznie wzrosła. Ruch pochodzący z naturalnych wyszukiwań znacznie się podniósł, a tendencja wzrostowa stale się utrzymuje. Liczba odwiedzin na stronie jest nieporównywanie większa, niż ta sprzed rozpoczęcia działań pozycjonerskich. Wyjściową liczbą odwiedzin, na czerwiec 2013, było do 20 dziennie, liczba ta już w styczniu 2014, wzrosła do ok. 2000 dziennie.

Mateusz Michalski, właściciel portalu

DO BIEGANIA
Nasza współpraca z Promotraffic rozpoczęła się w październiku 2014. Pomoc specjalistów była nieoceniona. Liczba odwiedzających stronę wzrosła w ciągu 4 miesięcy o niemal 200%, odkąd Promotraffic rozpoczął jej pozycjonowanie. Już w lutym 2015 liczba odwiedzin podniosła się do 4170 dziennie (rozpoczęliśmy od 1400 odwiedzin dziennie w październiku 2014). Większość ruchu była generowana z bezpłatnego wyszukiwania.

Piotr Romaniec, właściciel

MAX MOTO
Współpraca z Promotraffic już po pół roku przyniosła wymierne efekty. Ruch organiczny na naszej stronie, wzrósł o 35%. W czerwcu 2014 roku średnia liczba odwiedzin wynosiła 13 940 na dzień, a w lutym 2015 wrosła do 18 890 na dzień. Znacznej poprawie uległo też zaangażowanie użytkowników. Średni czas jaki spędzali na stronie wynosił ok. 3 minut.

Paweł Tyrakowski, Prezes Zarządu

ACTIVE
W październiku 2014 zdecydowaliśmy się na powierzenie PromoTraffic działań SEO i SEM dla naszego sklepu. Kampania Adwords zaczęła przynosić bardzo dobre efekty. Zwiększyliśmy budżet, a specjaliści z PromoTraffic rozszerzyli działania o dodatkowe kampanie, m.in. Zakupy Google. Obecnie odnotowujemy bardzo wysoki zwrot z inwestycji - około 1000% miesięcznie.

Michalina Kaczmarska, Prezes Zarządu

BRYKSY M2
Współpracujemy z PromoTraffic od ponad roku. Początkowo działaliśmy tylko w zakresie SEO. Z czasem jednak rozszerzyliśmy naszą współpracę o cykliczne działania displayowe oraz w wyszukiwarce, dzięki czemu zainteresowanie naszymi eventami wzrosło. Postanowiliśmy także przetestować jak sprawdzą się stałe działania Adwords. Obecnie dzięki kampanii ruch na stronie wzrósł o 40%, a koszt za kliknięcie systematycznie spada. Jesteśmy zadowoleni z owocnej współpracy.

Monika Baran, specjalista ds. marketingu i sprzedaży

TERMO ORGANIKA
Współpracujemy z firmą PromoTraffic od ponad pół roku w zakresie pozycjonowania strony internetowej. Profesjonalnie wykonany audyt umożliwił dostosowanie zawartości strony do rygorystycznych wymagań stawianym przez Google, a dzięki wykonanym zaleceniom udało się usystematyzować i poprawić przejrzystość treści pojawiających się w wyszukiwarce. Nieustannie prowadzone działania SEO pomagają zdobywać coraz lepsze pozycje, co przekłada się na łatwiejsze znalezienie informacji o naszych produktach przez klientów.

Andrzej Matla, Dyrektor ds. Komunikacji

SURGE POLONIA
Powierzyliśmy Agencji PromoTraffic obsługę kampanii Google AdWords i Facebook Ads stawiając przed nią konkretne cele. Specjaliści dedykowani do obsługi kampanii PPC wykazują się bardzo dobrą znajomością rynku, a podjęte przez nich działania przyczyniły się do zwiększenia sprzedaży i liczby transakcji w stosunku do poprzednich miesięcy o 83%. Ich zaangażowanie i solidność wielokrotnie pokazały, że ta współpraca to udana inwestycja. Za Agencją PromoTraffic zdecydowanie przemawiają jakość usług oraz zrozumienie potrzeb klienta.

Dorota Jeżewska, Kierownik Działu Ecommerce i Marketingu

TOPSANIT
Chcąc poprawić widoczność w sieci oraz zwiększyć sprzedaż naszych produktów zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją PromoTraffic. Przemyślane kroki oraz duże zaangażowanie ze strony agencji, poskutkowały znacznym wzrostem efektywności działań online. W ciągu zaledwie 10 miesięcy udało się zwiększyć przychody z wyszukiwarki Google o 85%. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i mamy nadzieję, że przyniesie ona jeszcze więcej korzyści.

Paweł Mochol, Współwłaściciel