Facebook
Promotraffic – marketing internetowy, pozycjonowanie stron wwww
Fundusze unijne
+48 512 044 729
PL EN

Metodologia

Specjalizujemy się w jakości

Jako oficjalni partnerzy Google i certyfikowani specjaliści jesteśmy regularnie audytowani. Każda z kontroli przeprowadzanych przez naszych partnerów jest dla naszych Klientów gwarancją jakości.
Posiadamy certyfikaty
Promotraffic
Promotraffic
Promotraffic
Promotraffic

Nasze technologie, rekomendowane przez specjalistów.

DOUBLE CLICK

DOUBLE CLICK

DoubeClick to nowoczesne narzędzie pozwalające na zarządzanie kilkoma dużymi kontami na różnych platformach reklamowych w obrębie jednego panelu. Dodatkowo pozwala na śledzenie konwersji w czasie rzeczywistym i umożliwia generowanie szczegółowych i spersonalizowanych raportów w prosty i szybki sposób.

BRAND 24

BRAND 24


Brand 24 to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do monitorowania marki w internecie. Dzięki automatycznym alertom zawsze jako pierwszy dowiesz się, kiedy ktoś wypowie się na temat Twojej marki lub konkretnego, monitorowanego produktu. Narzędzie monitoruje m.in. wypowiedzi na Facebooku, fora, artykuły i komentarze pod artykułami.

GOOGLE ADWORDS

GOOGLE ADWORDS

Posiadamy certyfikat specjalisty Google Adwords, narzędzia służącego do tworzenia reklam i dobierania słów kluczowych. Reklamy wyświetlane są użytkownikom Google obok organicznych wyników wyszukiwania na wybrane zapytania. Oznacza to, że reklama trafia tylko do osób zainteresowanych daną tematyką i wyświetla się bezkosztowo. Różnorodne formy reklamowe (np. graficzna, video) zapewniają mądre i efektywne wykorzystanie budżetu Klienta.

GOOGLE ANALITYCS

GOOGLE ANALITYCS

Google Analytics to jedno z najbardziej rozbudowanych i potężnych narzędzi służących analityce internetowej na świecie. Dzięki GA dowiemy się skąd na naszą stronę wchodzą potencjalni klienci, jak się zachowują i w którym miejscu podejmują decyzję zakupową, a kiedy (i dlaczego) z niej rezygnują. Odpowiednia konfiguracja, doświadczenie oraz wiedza pozwalają efektywnie wykorzystać to narzędzie do optymalizacji zarówno treści i UX stron, jak i samych kampanii efektywnościowych.

BING ADS INTELIGENCE

BING ADS INTELIGENCE

Bing Ads Intelligence to narzędzie do badania i optymalizacji słów kluczowych bazujące na interfejsie Microsoft Office Excel. Program dostarcza informacji na temat adekwatności, częstości występowania oraz kosztów danej frazy w Yahoo Bing Network. Wykorzystujemy te dane podczas planowania i optymalizacji kampanii dla naszych Klientów. Dzięki Bing Ads Intelligence strategie prowadzonych przez nas kampanii są tak efektywne, jak to tylko możliwe.

GOOGLE WEBMASTER TOOLS

GOOGLE WEBMASTER TOOLS

Google Webmaster Tools to system dla webmasterów stworzony przez Google. Używamy tego narzędzia do analizy ruchu na stronie, analizy ewentualnych problemów wykrytych przez Google, sprawdzania indeksowania strony oraz optymalizacji jej widoczności.

MAJESTIC SEO

MAJESTIC SEO

Narzędzie informuje o tym, w jaki sposób wszystkie strony internetowe w Internecie linkują do siebie nawzajem. Majestic SEO ma największy indeks tego rodzaju dostępny publicznie. Ma on również zdecydowanie najświeższe dane, ponieważ są one aktualizowane kilka razy dziennie.

SCREAMING FROG

SCREAMING FROG

Screaming Frog SEO Spider to narzędzie służące do łączenia w sieć linków, obrazów, CSS, skryptów i aplikacji pod kątem optymalizacji. Pobiera kluczowe dla optymalizacji elementy strony, filtruje je i kataloguje. Pozwala je także eksportować do Excela. Screaming Frog SEO Spider wspiera nas w analizie i audycie stron z perspektywy SEO, szczególnie tych o małej i średniej wielkości.

OPTYMIZELY.COM

OPTYMIZELY.COM

Optimizely jest platformą służącą nam do przeprowadzania przyjaznych testów A/B stron internetowych naszych Klientów. Pomaga nam w podnoszeniu użyteczności stron oraz zwiększaniu wskaźników zaangażowania użytkowników. Optimizely.com jest łatwy w integracji z innymi systemami, dlatego wykorzystujemy go nie tylko przy tworzeniu witryn, ale także w optymalizacji tych istniejących.

FRESHMAIL

FRESHMAIL

FreshMail jest nowoczesnym narzędziem do budowania oraz wysyłki newsletterów i mailingów do własnej (nie wykupionej) bazy Klientów. Pozwala w pełni automatyzować tworzenie listy odbiorców oraz wysyłkę newsletterów. Posiada szereg innych przydatnych funkcji do optymalizacji komunikacji mass mailingowej. Dzięki temu realizowane przez nas wysyłki są skuteczne i szybkie.

GOOGLE DISPLAY PLANNER

GOOGLE DISPLAY PLANNER

Narzędzie Google Display Planner zawiera propozycje kierowania reklam i prognozy. Służy nam do planowania kampanii displayowych. Propozycje kierowania zawierają pozycje takie jak: słowa kluczowe, zainteresowania, tematy, miejsca docelowe witryny, aplikacje mobilne, filmy, dane demograficzne, czy remarketing. Każda z propozycji zawiera ponadto historyczne koszty oraz prognozy zasięgu i szacunki wyświetleń.

SURVICATE

SURVICATE

Survicate to narzędzie do zbierania danych analitycznych za pomocą dedykowanych widgetów, historii odwiedzin, zakupów i interakcji oraz innych źródeł online. Wspomaga nas w generowaniu konwersji, budowaniu zaangażowania użytkownika oraz optymalizacji serwisów naszych Klientów.

GOOGLE TAG MANAGER

GOOGLE TAG MANAGER

Narzędzie pozwala nam na aktualizowanie tagów w witrynie Klienta oraz wartości konfiguracyjnych i wartości flag w aplikacjach mobilnych. Menedżer Tagów Google zmienia zarówno tagi AdWords, Google Analytics, Floodlight, jak i te spoza Google. Korzystanie z Menedżera odbywa się bez ingerowania w kod witryny i dzięki temu pozwala zmniejszyć liczbę błędów.

GOOGLE KEYWORD PLANNER

GOOGLE KEYWORD PLANNER

Planer słów kluczowych łączy funkcjonalności narzędzia propozycji słów kluczowych i narzędzia prognozy liczby odwiedzin, ułatwiając planowanie kampanii w sieci wyszukiwania. Planera słów kluczowych używamy do znajdowania nowych propozycji słów kluczowych i grup reklam, a także prognozowania skuteczności, co pozwala nam na ustalanie zawsze właściwych stawek i budżetów kampanii.

CRAZY EGG

CRAZY EGG

CrazyEgg to jedno z najlepszych narzędzi do analityki internetowej na świecie. Za jego pomocą przeprowadzamy badania polegające na stworzeniu mapy kliknięć. Ilustruje ona informacje na temat tego, które elementy strony są najbardziej atrakcyjne dla użytkownika. Dzięki analizie map ciepła i testom A/B wskażemy Ci, jak poprawić wygląd Twojej strony, aby Twoja sprzedaż poszybowała w górę.

QUALAROO

QUALAROO

Qualaroo pozwala zbierać insighty użytkowników, które pomagają nam poprawiać ich doświadczenia na witrynach naszych Klientów. Korzystając z tego narzędzia możemy błyskawicznie tworzyć oferty idealnie dopasowane do potrzeb każdego potencjalnego klienta odwiedzającego stronę. Tak wygenerowane oferty uzyskują ponadprzeciętną konwersję.

SALES MANAGO

SALES MANAGO

To sprawdzone narzędzie służące do Marketing Automation – zautomatyzowania procesów marketingowych. Ułatwia tworzenie kompleksowych baz zawierających dane o klientach, ich zachowaniach i upodobaniach. Narzędzie umożliwia automatyczne dopasowanie działań marketingowych do konkretnych typów użytkowników.

Zobacz dlaczego warto wybrać Promotraffic.

poznaj nas

Dołącz do naszego zespołu lub nawiąż z nami współpracę!

skontaktuj się z nami